Agentúra DUNA TOPFEST Festival Červeník
 
Vstupenky na Lodenicu
www.ticketportal.sk

REDNEX NA LODENICI 2015! [02.06.2015]

Na Lodenici 2015 vystúpi aj slávna švédska skupina REDNEX!
Táto skupina má na konte vyše 10 miliónov predaných nosičov a preslávili sa so svojimi nesmrteľnými hitmi ako "Cotton Eye Joe", "Old Pop In An Oak" alebo "Wish You Were Here".
Kompletný program zverejníme už čoskoro sledujte nás!:)

Vstupenky už v predaji na:
www.ticketportal.sk
www.zijemehudbou.sk (Originálne vstupenky)
www.predpredaj.sk 

Predpredaj na Lodenicu 2015 spustený! [05.04.2015]

Milí Lodeničiari, 

predpredaj na festival Lodenica je úspešne spustený. Lístky si môžete zakúpiť či už v sieti Ticketportal,

alebo na novom predajnom mieste www.zijemehudbou.sk. Na stránke Žijeme hudbou nájdete originálne lístky s originálnou potlačou v dizajne

našej Lodenice:) Na FB stránke Lodenice https://www.facebook.com/lodenica.sk zverejnňujeme prvých potvrdených účinkujúcich, avšak je to len zlomok z toho, čo nás čaká!

Tešíme sa na Vás!
Lodenica teamLODENICA 2014 [03.09.2014]

Ahojte Lodeničiari !!

Ďakujeme Vám za úžasnú atmosféru ktorú ste vytvorili na festivale.

Pred nami je LODENICA 2015

Budeme sa snažiť aby bola ešte kvalitnejšia !!!

Váš festival LODENICA

Sleduj, čo sa práve deje na Lodenici 2014! [29.08.2014]

Milí Lodeničiari,
počas celého trvania Lodenice 2014 môžete sledovať "priamy prenos" z diania na festivale v rámci Instagramového profilu agentúry Žijeme hudbou vo forme fotoreportu resp. krátkych videí.

Prenos nájdete tu: http://instagram.com/zijemehudbouOrganizačné pokyny [24.08.2014]

Priatelia, žiadame vás, aby ste náramok, ktorý dostanete na výmenu za vstupenku, nosili viditeľne po celom areáli autocampingu, iba tak sa vyhnete kontrolám našej SBS. Dávajte pozor, aby nedošlo k poškodeniu pásky. Pretrhnutá páska je neplatná a náhrada nie je možná. Členovia organizačného štábu a ochrannej služby SBS sú počas trvania festivalu oprávnení kontrolovať toto označenie. Bez tohto označenia vám ďalšie zotrvanie na festivale vám bude umožnené iba v prípade, že si zakúpite novú vstupenku.

Dbajte na pokyny usporiadateľov.  Nie sú tu na to, aby vám pobyt na festivale znepríjemňovali, ale na to,  aby pomáhali pri organizácií festivalu a zabezpečovali jeho hladký priebeh. Stanovanie v areáli je zdarma. Ak ste prišli autom, parkujte iba na vyhradenom parkovisku. Nesnažte sa dostať autom do areálu autocampingu. Počas festivalu majú vjazd povolený iba vozidlá obsluhujúce potreby festivalu.

Buďte ohľaduplní k priateľom na vozíčku. Nie všetky priestory, v ktorých sa festival odohráva, sú bezbariérové.  Neváhajte preto ponúknuť pomoc pri prekonávaní prekážok.

Na festivale LODENICA je zákaz vstupu psov s výnimkou vodiacich.

Informácie vám budú poskytnuté pri hlavnom vstupe do areálu. Nájdete tu službu straty a nálezy a zdravotnícku službu, ktorú dúfam, nebudete potrebovať. Neprechádzajte za zátarasy. Nevhadzujte žiadne predmety na pódium. V areáli platí zákaz kladenia ohňov. Rodičia nesú plnú zodpovednosť za svoje deti, ktoré s nimi prišli na podujatie. Odpadky patria do vopred pripravených smetných nádob a nie na zem, či pod sedadlá. V prípade nehody alebo zranenia počas podujatia ihneď kontaktujte zdravotnú službu, ktorá je pri vstupe do areálu. Po skončení podujatia disciplinovane opustite areál, motoristi dajte prednosť chodcom (predíďte tak nehodám a postaráte sa o nerušený odchod domov). Areál autocampingu sa po skončení festivalu uzatvorí v nedeľu 31.8.2014 o 14:00 hod.

LODENICA 2014 - prinášame Vám časový program [20.08.2014]

Ahojte Lodeničiari !!!

nech sa páči kompletný hudobný program Lodenice nájdete v sekcii Program. Skvelou správou je že s K.T.O. - Spomienka na Waldemara Matušku vystúpi aj legenda a Waldov dlhoročný kolega Karel Štedrý. Lodenicou určite zaznejú hity ako Mám malý stan alebo Tereza. Už len týždeň a brány Lodenice sa otvoria. Vstupenky zakúpite na www.ticketportál.sk a www.predpredaj.sk


LODENICA 2014 - festival privíta aj dve zahraničné skupiny [06.08.2014]

Na festivale Lodenica vystúpia aj dve zahraničné skupiny.THE RUBBETES je známa anglická popová skupina a za zmienku stojí ich hit Sugar Baby Love. Ďalším interprétom je Afric Simone. Tento spevák pôvodom z Mozambiku je známy po celej Európe a určite poznáte jeho hit Hafanana. Tak to bude ďalšia porcia zábavy v sobotu na festivale Lodenica 2014. Vstupenky si zakúpite v sieti www.ticketportál.sk alebo www.predpredaj.sk.

« Predchádzajúca 1 2 3 4 7 9 12 Nasledujúca »
partneri