TOPFEST s.r.o. TOPFEST Festival Červeník
 
Vstupenky na Lodenicu
www.ticketportal.sk

LODENICA 2015 - cestujte na festival vlakom [21.08.2015]

Riešil si si už cestu na festival LODENICA Piešťany?  Železničná
spoločnosť Slovensko (ZSSK) ako partner festivalu LODENICA Piešťany ponúka
návštevníkom komfortné cestovanie vlakom. Lístok na vlak kúpiš lacnejšie 
už aj cez internet.  Viac info o zľavách a produktoch, odchodoch vlakov a
službách nájdeš na: Kontaktné centrum 18 188 nonstop alebo
www.slovakrail.sk.

LODENICA 2015 - prinášame kompletný hudobný program [03.08.2015]

Ahojte Lodeničiari. Už je to vonku. Kompletný hudobný program nájdete na stránke aj facebooku. Môžete sa tešiť na Rednex, Čechomor, Fleret, Rangers, Kamelot, Simu Martausovú, Františka Nedvěda, Žalmana, Hex, Zuzanu Smatanovú, Katku Koščovú s Neřežom, Slniečko, Bukasový masív, Willie Jonesa Imt Smile Hoptrop, Roberta KŔESťANA a mnoho ďalších. Tešíme sa na Vás a tú povestnú fantastickú Lodenicovú atmosféru ktorú vytvárate. Vstupenky zakúpite na www.ticketportál.sk, www.predpredaj.sk a www.žijemehudbou.sk.REDNEX NA LODENICI 2015! [02.06.2015]

Na Lodenici 2015 vystúpi aj slávna švédska skupina REDNEX!
Táto skupina má na konte vyše 10 miliónov predaných nosičov a preslávili sa so svojimi nesmrteľnými hitmi ako "Cotton Eye Joe", "Old Pop In An Oak" alebo "Wish You Were Here".
Kompletný program zverejníme už čoskoro sledujte nás!:)

Vstupenky už v predaji na:
www.ticketportal.sk
www.zijemehudbou.sk (Originálne vstupenky)
www.predpredaj.sk 

Predpredaj na Lodenicu 2015 spustený! [05.04.2015]

Milí Lodeničiari, 

predpredaj na festival Lodenica je úspešne spustený. Lístky si môžete zakúpiť či už v sieti Ticketportal,

alebo na novom predajnom mieste www.zijemehudbou.sk. Na stránke Žijeme hudbou nájdete originálne lístky s originálnou potlačou v dizajne

našej Lodenice:) Na FB stránke Lodenice https://www.facebook.com/lodenica.sk zverejnňujeme prvých potvrdených účinkujúcich, avšak je to len zlomok z toho, čo nás čaká!

Tešíme sa na Vás!
Lodenica teamLODENICA 2014 [03.09.2014]

Ahojte Lodeničiari !!

Ďakujeme Vám za úžasnú atmosféru ktorú ste vytvorili na festivale.

Pred nami je LODENICA 2015

Budeme sa snažiť aby bola ešte kvalitnejšia !!!

Váš festival LODENICA

Sleduj, čo sa práve deje na Lodenici 2014! [29.08.2014]

Milí Lodeničiari,
počas celého trvania Lodenice 2014 môžete sledovať "priamy prenos" z diania na festivale v rámci Instagramového profilu agentúry Žijeme hudbou vo forme fotoreportu resp. krátkych videí.

Prenos nájdete tu: http://instagram.com/zijemehudbouOrganizačné pokyny [24.08.2014]

Priatelia, žiadame vás, aby ste náramok, ktorý dostanete na výmenu za vstupenku, nosili viditeľne po celom areáli autocampingu, iba tak sa vyhnete kontrolám našej SBS. Dávajte pozor, aby nedošlo k poškodeniu pásky. Pretrhnutá páska je neplatná a náhrada nie je možná. Členovia organizačného štábu a ochrannej služby SBS sú počas trvania festivalu oprávnení kontrolovať toto označenie. Bez tohto označenia vám ďalšie zotrvanie na festivale vám bude umožnené iba v prípade, že si zakúpite novú vstupenku.

Dbajte na pokyny usporiadateľov.  Nie sú tu na to, aby vám pobyt na festivale znepríjemňovali, ale na to,  aby pomáhali pri organizácií festivalu a zabezpečovali jeho hladký priebeh. Stanovanie v areáli je zdarma. Ak ste prišli autom, parkujte iba na vyhradenom parkovisku. Nesnažte sa dostať autom do areálu autocampingu. Počas festivalu majú vjazd povolený iba vozidlá obsluhujúce potreby festivalu.

Buďte ohľaduplní k priateľom na vozíčku. Nie všetky priestory, v ktorých sa festival odohráva, sú bezbariérové.  Neváhajte preto ponúknuť pomoc pri prekonávaní prekážok.

Na festivale LODENICA je zákaz vstupu psov s výnimkou vodiacich.

Informácie vám budú poskytnuté pri hlavnom vstupe do areálu. Nájdete tu službu straty a nálezy a zdravotnícku službu, ktorú dúfam, nebudete potrebovať. Neprechádzajte za zátarasy. Nevhadzujte žiadne predmety na pódium. V areáli platí zákaz kladenia ohňov. Rodičia nesú plnú zodpovednosť za svoje deti, ktoré s nimi prišli na podujatie. Odpadky patria do vopred pripravených smetných nádob a nie na zem, či pod sedadlá. V prípade nehody alebo zranenia počas podujatia ihneď kontaktujte zdravotnú službu, ktorá je pri vstupe do areálu. Po skončení podujatia disciplinovane opustite areál, motoristi dajte prednosť chodcom (predíďte tak nehodám a postaráte sa o nerušený odchod domov). Areál autocampingu sa po skončení festivalu uzatvorí v nedeľu 31.8.2014 o 14:00 hod.

« Predchádzajúca 1 2 3 4 7 10 13 Nasledujúca »
partneri