Chceš mať nové správy aj o Lodenici?

Chceš aktualne informácie?

Hľadať na stránke Lodenica.sk

FESTIVAL LODENICA ... tradičná rozlúčka s letom v Piešťanoch

Rodinný festival v príjemnom prostredí s nezabudnuteľnou atmosférou, plný kvalitnej country, folk hudby, spestrený legendami zahraničnej a slovenskej hudobnej scény.

Miesto a dátum konania:

Autocamping Lodenica
Rekreačná 3463/5, 921 01 Piešťany
Areál festivalu otvorí svoje brány v stredu 30.8. 2017 o 12:00, oficiálne otvorenie areálu vo štvrtok 31.8.2017 o 8:00
Areál festivalu sa uzatvára v nedeľu 3.9.2017 o 12:00
Aby sme predišli nedorozumeniam pri vstupe do areálu odporúčame prečítať si aj pokyny uvedené v sekcií „Pravidlá, podmienky, prvá pomoc“.

 

Cena vstupenky na mieste:

Permanentka (31.8.-2.9.2017) – 25eur

Jednodňová vstupenka – 20eur

ZŤP – 10eur (je možné zakúpiť len na mieste na základe predloženia ZŤP preukazu, doprovod si hradí plnú sumu bez nároku na zľavu)

Deti do 130cm majú vstup zdarma

Študenti, dôchodcovia – bez nároku na zľavy

Štvrtok 31.8.2017 je bonusový deň, na ktorý sú vítaní všetci čo majú zakúpené vstupenky (t.j. permanentka, jednodňová piatok, jednodňová sobota, VIP vstupenka, voľná vstupenka)

Pre tých, ktorí si kúpu vstupeniek nechávajú na poslednú chvíľu, prípadne sa spoliehajú, že si ju kúpia priamo na mieste, máme jednu dôležitú informáciu...

Každý ohradený priestor má aj svoju kapacitu, ktorú nie je možné z bezpečnostného hľadiska prekročiť. Preto sa môže stať, že v priebehu festivalu bude predaj vstupeniek na mieste zastavený. Nakoľko nevieme predpovedať budúcnosť, nedá sa dopredu vedieť koľko ľudí si zakúpi vstupenku priamo na mieste, informácia o vypredaní prichádza bezprostredne po jej zistení.  Z tohto dôvodu je lepšie, ak si svoj vstup na festival zabezpečíte už v predpredaji. Predídeme tak nepríjemným situáciám, ak dôjde k zastaveniu predaja vstupeniek na mieste.